Co powinno się wiedzieć o pokrywaniu samochodu folią?

Nierzadko trapią nas faktory niezależne od nas, takie jak pył, kamienie, fale UV, które to wybitnie niekorzystnie wpływają na karoserię naszych aut, a przy tym nadprogramowe wydatki powiązanie z usuwaniem rys i wgnieceń. Wyklejenie folią chroni warstwę farby przed zmianami kolorów oraz zużyciem, a to z pewnością zwiększy cenę auta przy zastawianiu w komisie. Laminowanie aut jest tańsze niż specjalistyczne lakierowanie całej karoserii, jakby tego było mało zabezpieczamy się przed podejrzeniami o szemraną historię auta w wypadku jego sprzedaży.

Okleina na autach będzie mogla ponadto działać jako nośnik reklamowy, będący mobilną ekspozycją. Raz założona będzie dla nas pozyskiwać klientów choćby do 6 lat. Japońskie technologie oraz bogata paleta barw sprawiają, iż dysponujemy absolutną swobodą w kreowaniu oferty reklamowej na aucie. Specjalna folia idealnie dopasowująca się do pogmatwanych kształtów pozwala dokładnie oraz estetycznie zabezpieczyć każdy samochód, nawet ten świadczący tanie przeprowadzki we wrocławiu.

Natomiast inny wariant folii przepuszczającej promienie słoneczne daje możliwość oklejenia szyb samochodu, co w znaczącym stopniu zwiększa powierzchnię reklamową , dodatkowo daje kolejne możliwości kreacji. Dzięki różnorodności kolorów (metalic, połysk, mat , a także coraz bardziej popularne okleiny imitujące carbon), oklejanie samochodów folią zaintrygowało również osoby prywatne. Mają możliwość ulokować na własnym aucie ciekawy nadruk lub kompletnie odmienić jego kolor. Daje to okazję wyróżnienia z tłumu jednolitych aut.

„Ważną dla nas informacją jest, że proces zmiany koloru auta jest w pełni odwracalny. W dowolnym momencie (np. podczas odsprzedaży) i w bezproblemowy sposób możesz powrócić do pierwotnego lakieru. Dodatkowo folia zapobiega zarysowaniom, nie zostawia kleju, ma znakomitą odporność, choćby do 5 lat. Profesjonalnie nałożonej okleiny nie można odróżnić od wysokiej jakości lakieru. Konserwacja oklejonego pojazdu jest identyczna jak pojazdów pozbawionych okleiny.  – Tomasz Rokiel, specjalista do sprawy. sprzedaży samochodów.