Z jakich przyczyn nowe technologie są bardzo istotne dla naszego kraju?

    To piekielnie istotna sprawa, aby Polska oraz Polacy – najzwyczajniej w świecie my wszyscy, kładli nacisk na nowe technologie. No co jak co, lecz jeśli chcielibyśmy nareszcie dogonić Zachód, raczej nie ma innej możliwości. Przecież nie jest powiedziane, że Polacy są jedną z takich nacji, która w zupełności deprecjonuje bardzo duże znaczenie nowych technologii. Jest dobrze, chociaż ciągle mamy sporo do roboty!

    Choćby nadal są tacy Polacy, którzy nie mają stałego dostępu do Internetu. W końcu ciężko być nowoczesnym państwem, w którym istnieją nawet szkoły bez podłączenia do Internetu! Internet to aktualnie podstawa, odnośnie tego naprawdę nie miejmy wątpliwości. Następna sprawa to z pewnością rozwój telefonii komórkowej. W zasadzie nie jesteśmy dużym państwem, ale problemy z zasięgiem, w szczególności w niezbyt gęsto zaludnionych terenach, są ciągle zauważalne. Ciężko oczekiwać niezwykłego przeskoku w tej dziedzinie, ale trzeba zachować optymizm.


    Może motoryzacja, zwłaszcza rozchodzi się o auta elektryczne, musi nas bardziej zająć? To oczywiste, że nadal samochody elektryczne są niejako unikatowe, (zobaczcie – taśma z nadrukiem – przejdź do eferty) ale jeżeli zrozumiemy, iż takie samochody są przyszłością motoryzacji, bez wątpienia będziemy na wygranej pozycji. Powinniśmy myśleć trochę bardziej perspektywicznie. Niestety bardzo często brakuje nam tego…

    W istocie nowe technologie to bardzo szeroki temat. Zatem naprawdę ciężko w krótkim artykule umieścić długi przegląd technologii, dzięki którym Polska nareszcie dołączy do grona takich państw, w których wszystko ogólnie jest w porządku. Jedno jest pewne – jeżeli temat nowych technologii będzie niestety deprecjonowany, bardzo prawdopodobne, że mocno będziemy tego żałować! Nie możemy być wyłącznie mądrzy po szkodzie!